به سامانه سند(سامانه نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد) خوش آمدید

نتایج نهایی پانزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی - 1394

اختتامیه پانزدهمین جشنواره نشریات دانشجویی دانشگاه فردوسی مشهد روز گذشته سه شنبه 3آذرماه در تالار دانشکده مهندسی برگزار شد و از برگزیدگان تقدیر بعمل آمد.

در این مراسم عنوان نشریه برتر دانشجویی به ترتیب در حوزه‌های صفحه آرایی، روزنامه نگاری، محتوای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، محتوای علمی و انتشار منظم به نشریات ارغنون، صاحب، بهار فاطمی، تاریخ پژوهی و وقایع اتفاقیه داده شد.

همچنین مقام اول و سوم نشریات برتر در حوزه علمی به ترتیب به نشریات تاریخ پژوهی و مدیران فردا داده شد و نشریات جامعه پژوهی و آتلیه آزاد مقام دوم مشترک را کسب کردند.

مقام اول و دوم نشریات برتر دانشجویی در حوزه فرهنگی- اجتماعی و سیاسی به صاحب و ارغنون داده شد و نشریات وقایع التفاقیه و آئینه مقام سوم مشترک را کسب کردند.

همچنین پرمخاطب‌ترین نشریه از دید دانشجو نیز در بخش علمی نشریه مدیران فردا و در بخش نشریات فرهنگی اجتماعی نشریه وقایع التفاقیه بود.

در این دوره از جشنواره، 13 نشریه فرهنگی و 11 نشریه علمی در حوزه‌های صفحه آرایی، روزنامه نگاری، محتوای فرهنگی، اجتماعی و سیاسی، محتوای علمی و انتشار منظم با هم به رقابت پرداختند و در این دوره برای نخستین بار حوزه نشریه پرمخاطب از دید دانشجویان نیز اضافه شد.

 لیست نهایی نتایج جشنواره نشریات (رتبه بندی)

 

ورود کاربر

درصورتیکه از اعضای دانشگاه فردوسی مشهد می باشید، برای ورود به سایت از شناسه پرتال دانشگاهی خود (پویا) استفاده نمایید

khane ma


robatt

خانه نشریات اسپانسر نشریات

sanad1

1732863
امروز
دیروز
این هفته
هفته گذشته
این ماه
ماه گذشته
تمام بازدیدها
۱۷۶۰
۵۲۳۱
۱۳۴۵۳
۳۵۴۴۹
۵۶۷۹۵
۱۰۱۶۹۱
۱۷۳۲۸۶۳

افراد آنلاین

ما 58 مهمان و 0 عضو آنلاین داریم